KŁOS SŁUPIEC - Terminarz





Mecz ligowy
Kolejka 24

Niedziela 04.06.2017,
Godz. 17:00

KŁOS
SŁUPIEC

STRAŻAK
KARSY















    
Klasa A 2016/2017, grupa: Tarnów III (Żabno)
1. Wola Radłowska 53
2. Dąbrovia II 52
3. MLKS II Żabno 51
4. Unia Niedomice 49
5. Kłos Słupiec 44
6 LUKS Zalipie 34
7. LZS Mędrzechów 32
8. Strażak Karsy 32
9. Powiśle Bolesław 25
10. LKS Luszowice 25
11. Dunajec Konary 23
12. Olimpia Biskupice 23
13. Brzoza Brzezówka 21
14. LKS Ilkowice 13
Pełna Tabela








































 


  Kolejka I - 14 sierpień

 LUKS Wola Radłowska 2-1  Brzoza Brzezówka 13.08 - 18:00
 Unia Niedomice 0-0  Dąbrovia II Dąbrowa Tarnowska 14.08 - 18:00
 Dunajec Konary 5-1  Strażak Karsy 13.08 - 17:00
 Powiśle Bolesław 2-4  LKS Ilkowice 14.05 - 18:00
 Polan II Żabno 2-3  Kłos Słupiec 14.08 - 11:00
 Olimpia Biskupice Radłowskie 1-1  LUKS Zalipie 14.08 - 17:00
 LZS Mędrzechów 2-3  LKS Luszowice 13.08 - 17:00

  Kolejka II - 21 sierpień

 Brzoza Brzezówka 1-0  LKS Luszowice 21.08 - 18:00
 LUKS Zalipie 0-0  LZS Mędrzechów 21.08 - 11:00
 Kłos Słupiec 5-0  Olimpia Biskupice Radłowskie 21.08 - 14:00
 Polan II Żabno 3-2  LKS Ilkowice 21.08 - 17:30
 Dunajec Konary 2-3  Powiśle Bolesław 21.08 - 11:00
 Dąbrovia II Dąbrowa Tarnowska 6-0  Strażak Karsy 20.08 - 18:00
 LUKS Wola Radłowska 4-0  Unia Niedomice 20.08 - 16:00

  Kolejka III - 28 sierpień

 Unia Niedomice 2-1  Brzoza Brzezówka 28.08 - 18:00
 Strażak Karsy 1-1  LUKS Wola Radłowska 28.08 - 11:00
 Powiśle Bolesław 0-3  Dąbrovia II Dąbrowa Tarnowska 27.08 - 18:00
 Polan II Żabno 1-1  Dunajec Konary 28.08 - 17:00
 Olimpia Biskupice Radłowskie 0-0  LKS Ilkowice 27.08 - 18:00
 LZS Mędrzechów 3-2  Kłos Słupiec 27.08 - 17:00
 LKS Luszowice 0-1  LUKS Zalipie 27.08 - 17:00

  Kolejka IV - 4 wrzesień

 Brzoza Brzezówka 1-2  LUKS Zalipie 04.09 - 17:30
 Kłos Słupiec 2-1  LKS Luszowice 04.09 - 14:00
 LKS Ilkowice 0-5  LZS Mędrzechów 04.09 - 11:00
 Dunajec Konary 4-0  Olimpia Biskupice Radłowskie 04.09 - 11:00
 Polan II Żabno 1-3  Dąbrovia II Dąbrowa Tarnowska 04.09 - 11:00
 LUKS Wola Radłowska 7-0  Powiśle Bolesław 03.09 - 17:30
 Unia Niedomice 6-0  Strażak Karsy 04.09 - 17:30

  Kolejka V - 10-11 wrzesień

 Strażak Karsy 6-2  Brzoza Brzezówka 11.09 - 11:00
 Powiśle Bolesław 2-3  Unia Niedomice 11.09 - 17:30
 Polan II Żabno 2-3  LUKS Wola Radłowska 10.09 - 17:00
 Olimpia Biskupice Radłowskie 0-1  Dąbrovia II Dąbrowa Tarnowska 11.09 - 17:00
 LZS Mędrzechów 1-1  Dunajec Konary 10.09 - 17:00
 LKS Luszowice 3-2  LKS Ilkowice 11.09 - 11:00
 LUKS Zalipie 3-0  Kłos Słupiec 11.09 - 11:00

  Kolejka VI - 17-18 wrzesień

 Brzoza Brzezówka 3-4  Kłos Słupiec 18.09 - 17:00
 LKS Ilkowice 2-3  LUKS Zalipie 18.09 - 11:00
 Dunajec Konary 0-3  LKS Luszowice 18.09 - 11:00
 Dąbrovia II Dąbrowa Tarnowska 2-3  LZS Mędrzechów 17.09 - 17:00
 LUKS Wola Radłowska 2-0  Olimpia Biskupice Radłowskie 17.09 - 17:00
 Unia Niedomice 2-2  Polan II Żabno 17.09 - 17:00
 Strażak Karsy 2-0  Powiśle Bolesław 18.09 - 11:00

  Kolejka VII - 24-25 wrzesień

 Powiśle Bolesław 1-2  Brzoza Brzezówka 25.09 - 17:00
 Polan II Żabno 7-1  Strażak Karsy 25.09 - 17:00
 Olimpia Biskupice Radłowskie 1-1  Unia Niedomice 25.09 - 17:00
 LZS Mędrzechów 0-0  LUKS Wola Radłowska 25.09 - 14:00
 LKS Luszowice 2-3  Dąbrovia II Dąbrowa Tarnowska 24.09 - 17:00
 LUKS Zalipie 3-0  Dunajec Konary 25.09 - 11:00
 Kłos Słupiec 1-0  LKS Ilkowice 25.09 - 14:00

  Kolejka VIII - 1-2 październik

 Brzoza Brzezówka 3-0  LKS Ilkowice 02.10 - 17:00
 Dunajec Konary 1-3  Kłos Słupiec 02.10 - 11:00
 LUKS Zalipie 3-0  Dąbrovia II Dąbrowa Tarnowska 02.10 - 11:00
 LUKS Wola Radłowska 1-0  LKS Luszowice 01.10 - 15:00
 Unia Niedomice 5-1  LZS Mędrzechów 01.10 - 16:00
 Strażak Karsy 0-3  Olimpia Biskupice Radłowskie 02.10 - 11:00
 Powiśle Bolesław 0-7  Polan II Żabno 02.10 - 16:00

  Kolejka IX - 8-9 październik

 Polan II Żabno 2-0  Brzoza Brzezówka 09.10 - 16:00
 Olimpia Biskupice Radłowskie 3-3  Powiśle Bolesław 09.10 - 16:00
 LZS Mędrzechów 3-0  Strażak Karsy 08.10 - 16:00
 LKS Luszowice 3-2  Unia Niedomice 09.10 - 11:00
 LUKS Zalipie 3-2  LUKS Wola Radłowska 09.10 - 11:00
 Dąbrovia II Dąbrowa Tarnowska 6-0  Kłos Słupiec 09.10 - 16:00
 LKS Ilkowice 1-2  Dunajec Konary 09.10 - 11:00

  Kolejka X - 15-16 październik

 Brzoza Brzezówka 2-2  Dunajec Konary 16.10 - 16:00
 Dąbrovia II Dąbrowa Tarnowska 3-0  LKS Ilkowice 15.10 - 15:00
 LUKS Wola Radłowska 5-0  Kłos Słupiec 15.10 - 15:00
 Unia Niedomice 2-0  LUKS Zalipie 15.10 - 15:00
 Strażak Karsy 3-1  LKS Luszowice 16.10 - 11:00
 Powiśle Bolesław 2-3  LZS Mędrzechów 16.10 - 16:00
 Olimpia Biskupice Radłowskie 0-6  Polan II Żabno 16.10 - 15:00

  Kolejka XI - 22-23 październik

 Olimpia Biskupice Radłowskie 0-0  Brzoza Brzezówka 23.10 - 14:00
 Polan II Żabno 4-1  LZS Mędrzechów 23.10 - 11:00
 LKS Luszowice 2-2  Powiśle Bolesław 23.10 - 11:00
 LUKS Zalipie 1-2  Strażak Karsy 23.10 - 11:00
 Kłos Słupiec 4-2  Unia Niedomice 23.10 - 14:00
 LKS Ilkowice 0-4  LUKS Wola Radłowska 23.10 - 11:00
 Dunajec Konary 0-3  Dąbrovia II Dąbrowa Tarnowska 23.10 - 11:00

  Kolejka XII - 29-30 październik

 Dąbrovia II Dąbrowa Tarnowska 7-0  Brzoza Brzezówka 30.10 - 14:00
 LUKS Wola Radłowska 3-0  Dunajec Konary 29.10 - 14:00
 Unia Niedomice 7-3  LKS Ilkowice 30.10 - 14:00
 Strażak Karsy  3-0  Kłos Słupiec 30.10 - 11:00
 Powiśle Bolesław 0-1  LUKS Zalipie 30.10 - 11:00
 LKS Luszowice 1-6  Polan II Żabno 30.10 - 11:00
 Olimpia Biskupice Radłowskie 0-4  LZS Mędrzechów 30.10 - 14:00

  Kolejka XIII - 5-6 listopad

 LZS Mędrzechów 5-2  Brzoza Brzezówka 06.11 - 14:00
 LKS Luszowice 1-2  Olimpia Biskupice Radłowskie 06.11 - 14:00
 Polan II Żabno 2-1  LUKS Zalipie 06.11 - 11:00
 Kłos Słupiec 0-3  Powiśle Bolesław 06.11 - 14:00
 LKS Ilkowice 1-5  Strażak Karsy 06.11 - 11:00
 Dunajec Konary 2-5  Unia Niedomice 06.11 - 11:00
 Dąbrovia II Dąbrowa Tarnowska 0-0  LUKS Wola Radłowska 05.11 - 14:00


  Kolejka XIV - 25-26 marzec

 Brzoza Brzezówka 1-4  LUKS Wola Radłowska 26.03 - 16:00
 Dąbrovia II Dąbrowa Tarnowska 1-3  Unia Niedomice 26.03 - 16:00
 Strażak Karsy 2-1  Dunajec Konary 26.03 - 11:00
 LKS Ilkowice 4-2  Powiśle Bolesław 26.03 - 11:00
 Kłos Słupiec 3-2  Polan II Żabno 26.03 - 11:00
 LUKS Zalipie 1-1  Olimpia Biskupice Radłowskie 26.03 - 11:00
 LKS Luszowice 7-0  LZS Mędrzechów 26.03 - 11:00

  Kolejka XV - 1-2 kwiecień

 LKS Luszowice 2-1  Brzoza Brzezówka 02.04 - 11:00
 LZS Mędrzechów 2-1  LUKS Zalipie 01.04 - 17:00
 Olimpia Biskupice Radłowskie 0-0  Kłos Słupiec 02.04 - 17:00
 LKS Ilkowice 1-6  Polan II Żabno 02.04 - 11:00
 Powiśle Bolesław 1-0  Dunajec Konary 02.04 - 17:00
 Strażak Karsy 2-2  Dąbrovia II Dąbrowa Tarnowska 02.04 - 11:00
 Unia Niedomice 2-0  LUKS Wola Radłowska 01.04 - 15:00

  Kolejka XVI - 8-9 kwiecień

 Brzoza Brzezówka 0-4  Unia Niedomice 09.04 - 17:00
 LUKS Wola Radłowska 4-1  Strażak Karsy 08.04 - 17:00
 Dąbrovia II Dąbrowa Tarnowska 2-3  Powiśle Bolesław 09.04 - 17:00
 Dunajec Konary 2-2  Polan II Żabno 09.04 - 11:00
 LKS Ilkowice 5-2  Olimpia Biskupice Radłowskie 09.04 - 11:00
 Kłos Słupiec 4-1  LZS Mędrzechów 09.04 - 14:00
 LUKS Zalipie 2-4  LKS Luszowice 09.04 - 11:00

  Kolejka XVII - 23 kwiecień

 LUKS Zalipie 3-0  Brzoza Brzezówka 23.04 - 11:00
 LKS Luszowice 1-2  Kłos Słupiec 23.04 - 17:00
 LZS Mędrzechów 1-1  LKS Ilkowice 23.04 - 17:00
 Olimpia Biskupice Radłowskie 4-0  Dunajec Konary 23.04 - 17:00
 Dąbrovia II Dąbrowa Tarnowska 4-0  Polan II Żabno 23.04 - 17:00
 Powiśle Bolesław 3-3  LUKS Wola Radłowska 23.04 - 17:30
 Strażak Karsy 0-2  Unia Niedomice 23.04 - 11:30

  Kolejka XVIII - 29-30 kwiecień

 Brzoza Brzezówka 3-2  Strażak Karsy 30.04 - 17:00
 Unia Niedomice 5-1  Powiśle Bolesław 30.04 - 17:00
 LUKS Wola Radłowska 1-4  Polan II Żabno 30.04 - 11:00
 Dąbrovia II Dąbrowa Tarnowska 2-0  Olimpia Biskupice Radłowskie 29.04 - 17:00
 Dunajec Konary 1-3  LZS Mędrzechów 30.04 - 11:00
 LKS Ilkowice 1-3  LKS Luszowice 30.04 - 17:00
 Kłos Słupiec 1-0  LUKS Zalipie 30.04 - 14:00

  Kolejka XIX - 2-3 maj

 Kłos Słupiec 1-0  Brzoza Brzezówka 03.05 - 14:00
 LUKS Zalipie 2-1  LKS Ilkowice 03.05 - 11:00
 LKS Luszowice 1-3  Dunajec Konary 03.05 - 17:00
 LZS Mędrzechów 1-5  Dąbrovia II Dąbrowa Tarnowska 02.05 - 17:00
 Olimpia Biskupice Radłowskie 1-2  LUKS Wola Radłowska 03.05 - 17:00
 Polan II Żabno 3-1  Unia Niedomice 03.05 - 11:00
 Powiśle Bolesław 4-2  Strażak Karsy 03.05 - 17:00

  Kolejka XX - 5-6 maj

 Brzoza Brzezówka 4-3  Powiśle Bolesław 07.05 - 17:00
 Strażak Karsy 1-4  Polan II Żabno 07.05 - 11:00
 Unia Niedomice 1-2  Olimpia Biskupice Radłowskie 07.05 - 17:00
 LUKS Wola Radłowska 2-1  LZS Mędrzechów 06.05 - 17:00
 Dąbrovia II Dąbrowa Tarnowska 6-2  LKS Luszowice 07.05 - 17:00
 Dunajec Konary 4-0  LUKS Zalipie 07.05 - 11:00
 LKS Ilkowice 2-3  Kłos Słupiec 07.05 - 11:00

  Kolejka XXI - 13-14 maj

 LKS Ilkowice 2-5  Brzoza Brzezówka 14.05 - 11:00
 Kłos Słupiec 3-2  Dunajec Konary 14.05 - 14:00
 Dąbrovia II Dąbrowa Tarnowska 6-3  LUKS Zalipie 14.05 - 17:00
 LKS Luszowice 1-3  LUKS Wola Radłowska 14.05 - 17:00
 LZS Mędrzechów 2-4  Unia Niedomice 13.05 - 17:00
 Olimpia Biskupice Radłowskie 3-0  Strażak Karsy 13.05 - 17:00
 Polan II Żabno 3-2  Powiśle Bolesław 14.05 - 11:00

  Kolejka XXII - 20-21 maj

 Brzoza Brzezówka 0-1  Polan II Żabno 21.05 - 17:00
 Powiśle Bolesław 3-1  Olimpia Biskupice Radłowskie 21.05 - 18:00
 Strażak Karsy 3-1  LZS Mędrzechów 21.05 - 11:00
 Unia Niedomice 7-1  LKS Luszowice 20.05 - 17:00
 LUKS Wola Radłowska 6-2  LUKS Zalipie 20.05 - 17:00
 Kłos Słupiec 1-1  Dąbrovia II Dąbrowa Tarnowska 21.05 - 14:00
 Dunajec Konary 1-1  LKS Ilkowice 21.05 - 11:00

  Kolejka XXIII - 27-28 maj

 Dunajec Konary -  Brzoza Brzezówka 28.05 - 11:00
 LKS Ilkowice -  Dąbrovia II Dąbrowa Tarnowska 28.05 - 11:00
 Kłos Słupiec 1-3  LUKS Wola Radłowska 28.05 - 14:00
 LUKS Zalipie -  Unia Niedomice 28.05 - 11:00
 LKS Luszowice -  Strażak Karsy 28.05 - 17:00
 LZS Mędrzechów -  Powiśle Bolesław 27.05 - 18:00
 Polan II Żabno -  Olimpia Biskupice Radłowskie 28.05 - 11:00

  Kolejka XXIV - 3-4 czerwiec

 Brzoza Brzezówka -  Olimpia Biskupice Radłowskie 04.06 - 17:00
 LZS Mędrzechów -  Polan II Żabno 03.06 - 17:00
 Powiśle Bolesław -  LKS Luszowice 04.06 - 11:00
 Strażak Karsy -  LUKS Zalipie 04.06 - 11:00
 Unia Niedomice -  Kłos Słupiec 04.06 - 17:00
 LUKS Wola Radłowska -  LKS Ilkowice 03.06 - 18:00
 Dąbrovia II Dąbrowa Tarnowska -  Dunajec Konary 04.06 - 17:00

  Kolejka XXV - 11 czerwiec

 Brzoza Brzezówka -  Dąbrovia II Dąbrowa Tarnowska 11.06 - 17:00
 Dunajec Konary -  LUKS Wola Radłowska 11.06 - 11:00
 LKS Ilkowice -  Unia Niedomice 11.06 - 11:00
 Kłos Słupiec -  Strażak Karsy  11.06 - 14:00
 LUKS Zalipie -  Powiśle Bolesław 11.06 - 11:00
 Polan II Żabno -  LKS Luszowice 11.06 - 11:00
 LZS Mędrzechów -  Olimpia Biskupice Radłowskie 11.06 - 17:00

  Kolejka XXVI - 17 czerwiec

 Brzoza Brzezówka -  LZS Mędrzechów 17.06 - 17:00
 Olimpia Biskupice Radłowskie -  LKS Luszowice 17.06 - 17:00
 LUKS Zalipie -  Polan II Żabno 17.06 - 17:00
 Powiśle Bolesław -  Kłos Słupiec 17.06 - 17:00
 Strażak Karsy -  LKS Ilkowice 17.06 - 17:00
  Unia Niedomice -  Dunajec Konary 17.06 - 17:00
 LUKS Wola Radłowska -  Dąbrovia II Dąbrowa Tarnowska 17.06 - 17:00



Dzisiaj stronę odwiedziło 4 odwiedzających DZIĘKUJEMY !!!
=> Chcesz darmową stronę ? Kliknij tutaj! <=