KŁOS SŁUPIEC - Terminarz 09-10
  SENIORZY
  JUNIORZY
  POPRZEDNI SEZON
  => Tabela 15-16
  => Terminarz 15-16
  => Terminarz M 15-16
  => SEZON 14-15
  => Terminarz 14-15
  => Tabela 14-15
  => Strzelcy 14-15
  => SEZON 13-14
  => Terminarz 13-14
  => Tabela 13-14
  => Strzelcy 13-14
  => SEZON 12-13
  => Terminarz 12&13
  => Tabela 12&13
  => Strzelcy 12&13
  => SEZON 11&12
  => Terminarz 11&12
  => Tabela 11&12
  => Strzelcy 11&12
  => SEZON 09-10
  => Terminarz09-10
  => Terminarz 09-10
  => Tabela 09-10
  => Strzelcy 09-10
  => SEZON 08-09
  => Terminarz 08-09
  => Tabela 08-09
  => Strzelcy 08-09
  => SEZON 07-08
  => Terminarz spotkań
  => Tabela - 07/08
  => Strzelcy - 07/08
  => Sparingi
  GALERIA
  KSIĘGA GOŚCI
  AUTORZY
  FORUM
  KONTAKT
  LICZNIK
  LINKI
  PROPORCZYK





Mecz ligowy
Kolejka 24

Niedziela 04.06.2017,
Godz. 17:00

KŁOS
SŁUPIEC

STRAŻAK
KARSY















    
Klasa A 2016/2017, grupa: Tarnów III (Żabno)
1. Wola Radłowska 53
2. Dąbrovia II 52
3. MLKS II Żabno 51
4. Unia Niedomice 49
5. Kłos Słupiec 44
6 LUKS Zalipie 34
7. LZS Mędrzechów 32
8. Strażak Karsy 32
9. Powiśle Bolesław 25
10. LKS Luszowice 25
11. Dunajec Konary 23
12. Olimpia Biskupice 23
13. Brzoza Brzezówka 21
14. LKS Ilkowice 13
Pełna Tabela








































 

Kolejka XVI - 3 czerwiec (Boże Ciało)

Unia II Niedomice 7-0 Czarni Smęgorzów 18.00
Polonia Kłyż 0-4 Powiśle Bolesław 18.00 - 23 VI
Dunajec Przybysławice 3-0* Kłos Słupiec 15.00
Wisła Borusowa 2-3 Spartakus Radgoszcz 18.00 - 23 VI
Orzeł Miechowice Małe 0-1 LKS Ćwików 18.00
Dunajec Konary 0-1 UKS Luszowice 15.00
Błękitni Siedliszowice 4-2 KS Wójcina 15.00
LUKS Wola Radłowska 1-1 Olesno Bears 18.00 - 23 VI

Kolejka XVII - 28 marzec

LUKS Wola Radłowska 1-2 Unia II Niedomice 15.00
Olesno Bears 3-2 Błękitni Siedliszowice 11.00
KS Wójcina 0-0 Dunajec Konary 11.00
UKS Luszowice 1-2 Orzeł Miechowice Małe 11.00
LKS Ćwików 1-2 Wisła Borusowa 11.00
RKS Radgoszcz 3-0 Dunajec Przybysławice 14.00
Kłos Słupiec 1-0 Polonia Kłyż 14.00
Powiśle Bolesław 3-1 Czarni Smęgorzów 16.00 - 27 III

Kolejka XVIII - 5 kwiecień

Unia II Niedomice 1-1 Powiśle Bolesław 14.00
Czarni Smęgorzów 2-1 Kłos Słupiec 14.00
Polonia Kłyż 1-3 RKS Radgoszcz 14.00
Dunajec Przybysławice 4-2 LKS Ćwików 11.00
Wisła Borusowa 1-0 UKS Luszowice 14.00
Orzeł Miechowice Małe 3-1 KS Wójcina 14.00
Dunajec Konary 0-4 Olesno Bears 11.00
Błękitni Siedliszowice 3-0 LUKS Wola Radłowska 11.00
  (wo)    
Na boisku 2-0; /w drużynie gości wystąpił nieuprawniony zawodnik/  

Kolejka XIX - 11-13 maj

Błękitni Siedliszowice 4-1 Unia II Niedomice 18.00 - 11 V
LUKS Wola Radłowska 0-3 Dunajec Konary 18.00 - 12 V
  (wo)    
Na boisku 2-1; /w drużynie gospodarzy udział nieuprawnionego zawodnika/
Olesno Bears 2-0 Orzeł Miechowice Małe 18.00 - 12 V
KS Wójcina 1-2 Wisła Borusowa 18.00 - 13 V
UKS Luszowice 7-1 Dunajec Przybysławice 18.00 - 12 V
LKS Ćwików 3-1 Polonia Kłyż 18.00 - 11 V
RKS Radgoszcz 3-0 Czarni Smegorzów 18.00 - 13 V
Kłos Słupiec 1-3 Powiśle Bolesław 18.00 - 11 V

Kolejka XX - 15, 17, 23 czerwiec

Unia II Niedomice 3-0* Kłos Słupiec 18.00 - 15 VI
Powiśle Bolesław 3-1 RKS Radgoszcz 18.00 - 15 VI
Czarni Smęgorzów 2-3 LKS Ćwików 18.00 - 15 VI
Polonia Kłyż 0-1 UKS Luszowice 18.00 - 15 VI
Dunajec Przybysławice 6-1 KS Wójcina 18.00 - 23 VI
Wisła Borusowa 2-1 Olesno Bears 18.00 - 17 VI
Orzeł Miechowice Małe 3-0 LUKS Wola Radłowska 18.00 - 17 VI
Dunajec Konary 1-3 Błękitni Siedliszowice 18.00 - 17 VI

Kolejka XXI - 25 kwiecień

Dunajec Konary 2-1 Unia II Niedomice 11.00
RKS Radgoszcz 3-0 Kłos Słupiec 14.00
LKS Ćwików 1-5 Powiśle Bolesław 17.00
UKS Luszowice 1-3 Czarni Smęgorzów 14.00
KS Wójcina 1-1 Polonia Kłyż 11.00
Olesn Bears 4-1 Dunajec Przybysławice 11.00
LUKS Wola Radłowska 0-3 Wisła Borusowa 17.00
  (wo)    
Na boisku 1-2;  /w drużynie gospodarzy udział nieuprawnionego zawodnika/
Błękitni Sieldliszowice 5-1 Orzeł Miechowice Małe 11.00

Kolejka XXII - 1 maj

Unia II Niedomice 4-3 RKS Radgoszcz 11.00
Kłos Słupiec  3-1 LKS Ćwików 14.00
Powiśle Bolesław 6-1 UKS Luszowice 17.00
Czarni Smęgorzów 1-5 KS Wójcina 11.00
Polonia Kłyż 1-3 Olesno Bears 17.00
Dunajec Przybysławice 3-0 LUKS Wola Radłowska 11.00
  (wo)    
Na boisku 3-2; /w drużynie gości udział nieuprawnionego zawodnika/
Wisła Borusowa 2-2 Błękitni Siedliszowice 14.00
Orzeł Miechowice Małe 0-5 Dunajec Konary 11.00

Kolejka XXIII - 3 maj

Orzeł Miechowice Małe - Unia II Niedomice 11.00
Dunajec Konary 4-2 Wisła Borusowa 14.00
Błękitni Siedliszowice 4-5 Dunajec Przybysławice 11.00
LUKS Wola Radłowska 0-3 Polonia Kłyż 17.00
  (wo)    
Na boisku 2-0; /w drużynie gospodarzy udział nieuprawnionego zawodnika/
Olesno Bears 4-0 Czarni Smęgorzów 14.00
KS Wójcina 3-4 Powiśle Bolesław 17.00
UKS Luszowice 5-1 Kłos Słupiec 11.00
LKS Ćwików 0-4 RKS Radgoszcz 11.00

Kolejka XXIV - 9 maj

Unia II Niedomice 4-3 LKS Ćwików 11.00
RKS Radgoszcz 4-2 UKS Luszowice 17.00
Kłos Słupiec 1-4 KS Wójcina 14.00
Powiśle Bolesław 0-1 Olesno Bears 17.00 - 8 V
Czarni Smęgorzów 3-0 LUKS Wola Radłowska 14.00
  (wo)    
Na boisku 3-1; /w drużynie gości udział nieuprawnionego zawodnika/   
Polonia Kłyż 0-3 Błekitni Siedliszowice 14.00
Dunajec Przybysławice 1-3 Dunajec Konary 11.00
Wisła Borusowa 3-0 Orzeł Miechowice Małe 11.00

Kolejka XXV - 9,16,30 czerwiec

Wisła Borusowa - Unia II Niedomice 11.00 - 9 VI
Orzeł Miechowice Małe 3-0 Dunajec Przybysławice 14.00 - 9 VI
  (wo)    
Na boisku 1:2; w drużynie gości wystąpił nieuprawniony zawodnik  
Dunajec Konary 1-4 Polonia Kłyż 11.00 - 30 VI
Błękitni Siedliszowice 8-4 Czarni Smęgorzów 11.00 - 16 V
LUKS Wola Radłowska 0-4 Powiśle Bolesław 14.00 - 9 VI
Olesno Bears 3-0* Kłos Słupiec 11.00 - 9 VI
KS Wójcina 1-1 RKS Radgoszcz 11.00 - 16 V
UKS Luszowice 7-2 LKS Ćwików 17.00 - 30 VI

Kolejka XXVI - 4 lipiec

Unia II Niedomice - UKS Luszowice 14.00
LKS Ćwików 3-1 KS Wójcina 14.00
RKS Radgoszcz 0-2 Olesno Bears 14.00
Kłos Słupiec 0-3* LUKS Wola Radłowska 11.00 - 27 VI
Powiśle Bolesław 4-1 Błękitni Siedliszowice 14.00
Czarni Smęgorzów 2-1 Dunajec Konary 14.00
Polonia Kłyż 2-1 Orzeł Miechowice Małe 14.00
Dunajec Przybysławice 3-2 Wisła Borusowa 14.00

Kolejka XXVII - 30 maj

Dunajec Przybysławice 2-10 Unia II Niedomice 11.00
Wisła Borusowa 5-2 Polonia Kłyż 11.00
Orzeł Miechowice Małe 1-3 Czarni Smęgorzów 14.00
Dunajec Konary 0-2 Powiśle Bolesław 11.00
Błękitni Siedliszowice 3-0* Kłos Słupiec 11.00
LUKS Wola Radłowska 2-1 RKS Radgoszcz 14.00
Olesno Bears 8-1 LKS Ćwików 11.00
KS Wójcina 3-0 UKS Luszowice 14.00

Kolejka XXVIII - 27 czerwiec

Unia II Niedomice 6-0 KS Wójcina 11.00 - 6 VI
Powiśle Bolesław 10-1 Orzeł Miechowice Małe 11.00
LKS Ćwików 7-2 LUKS Wola Radłowska 11.00
RKS Radgoszcz 3-2 Błękitni Siedliszowice 11.00
Kłos Słupiec 0-3* Dunajec Konary 11.00
UKS Luszowice 1-1 Olesno Bears 11.00 - 6 VI
Czarni Smęgorzów 1-1 Wisła Borusowa 11.00
Polonia Kłyż 2-5 Dunajec Przybysławice 11.00

Kolejka XXIX - 13 czerwiec

Dunajec Przybysławice 3-1 Czarni Smęgorzów 11.00 - 30 VI
Wisła Borusowa 1-1 Powisle Bolesław 11.00
Orzeł Miechowice Małe 3-0* Kłos Słupiec 11.00
Dunajec Konary 1-1 RKS Radgoszcz 11.00
Błękitni Siedliszowice 1-4 LKS Ćwików 11.00
LUKS Wola Radłowska 3-1 UKS Luszowice 11.00
Olesno Bears 3-2 KS Wójcina 11.00

 Kolejka XXX - 20 czerwiec

Unia II Niedomice 1-3 Olesno Bears 14.00
Błękitni Siedliszowice 6-5 LZS Luszowice 14.00
Orzeł Miechowice Małe 0-8 Spartakus Radgoszcz 11.00
LZS Wójcina 0-3 LUKS Wola Radłowska 14.00
(wo)
Na boisku 4-0; /w drużynie gospodarzy udział nieuprawnionego zawodnika/
LKS Ćwików 1-4 Dunajec Konary 11.00
Kłos Słupiec 0-3* Wisła Borusowa 11.00
Powiśle Bolesław 6-2 Dunajec Przybysławice 11.00

* Drużyna Kłos Słupiec od 18 maja wycofała się z rozgrywek z powodu powodzi
Dzisiaj stronę odwiedziło 4 odwiedzających DZIĘKUJEMY !!!
=> Chcesz darmową stronę ? Kliknij tutaj! <=