KŁOS SŁUPIEC - Terminarz09-10
  SENIORZY
  JUNIORZY
  POPRZEDNI SEZON
  => Tabela 15-16
  => Terminarz 15-16
  => Terminarz M 15-16
  => SEZON 14-15
  => Terminarz 14-15
  => Tabela 14-15
  => Strzelcy 14-15
  => SEZON 13-14
  => Terminarz 13-14
  => Tabela 13-14
  => Strzelcy 13-14
  => SEZON 12-13
  => Terminarz 12&13
  => Tabela 12&13
  => Strzelcy 12&13
  => SEZON 11&12
  => Terminarz 11&12
  => Tabela 11&12
  => Strzelcy 11&12
  => SEZON 09-10
  => Terminarz09-10
  => Terminarz 09-10
  => Tabela 09-10
  => Strzelcy 09-10
  => SEZON 08-09
  => Terminarz 08-09
  => Tabela 08-09
  => Strzelcy 08-09
  => SEZON 07-08
  => Terminarz spotkań
  => Tabela - 07/08
  => Strzelcy - 07/08
  => Sparingi
  GALERIA
  KSIĘGA GOŚCI
  AUTORZY
  FORUM
  KONTAKT
  LICZNIK
  LINKI
  PROPORCZYK





Mecz ligowy
Kolejka 24

Niedziela 04.06.2017,
Godz. 17:00

KŁOS
SŁUPIEC

STRAŻAK
KARSY















    
Klasa A 2016/2017, grupa: Tarnów III (Żabno)
1. Wola Radłowska 53
2. Dąbrovia II 52
3. MLKS II Żabno 51
4. Unia Niedomice 49
5. Kłos Słupiec 44
6 LUKS Zalipie 34
7. LZS Mędrzechów 32
8. Strażak Karsy 32
9. Powiśle Bolesław 25
10. LKS Luszowice 25
11. Dunajec Konary 23
12. Olimpia Biskupice 23
13. Brzoza Brzezówka 21
14. LKS Ilkowice 13
Pełna Tabela








































 

Kolejka I - 2 sierpnień

Smęgorzów    pauza  
Powiśle Bolesław 3-0 Polonia Kłyż 17.00
Kłos Słupiec 3-2 Dunajec Przybysławice 14.00
Spartakus Radgoszcz 3-0 Wisła Borusowa 14.00
LKS Ćwików 1-1 Orzeł Miechowice Małe 14.00
UKS Luszowice 9-2 Dunajec Konary 11.00
KS Wójcina 2-0 Błękitni Siedliszowice 11.00
Olesno Bears 3-1 Wola Radłowska 11.00

Kolejka II - 9 sierpień

Wola Radłowska   pauza  
Błękitni Siedliszowice 5-5 Olesno Bears 11.00
Dunajec Konary 1-2 KS Wójcina 11.00
Orzeł Miechowice Małe 0-7 UKS Luszowice 17.00
Wisła Borusowa 2-1 LKS Ćwików 14.00
Dunajec Przybysławice 0-3 Spartakus Radgoszcz 14.00
Polonia Kłyż 1-1 Kłos Słupiec 14.00
Czarni Smęgorzów 0-6 Powiśle Bolesław 17.00

Kolejka III - 16 sierpień

Powiśle Bolesław   pauza  
Kłos Słupiec 8-0 Czarni Smęgorzów 14.00
Spartakus Radgoszcz 2-1 Polonia Kłyż  14.00
LKS Ćwików 4-2 Dunajec Przybysławice 14.00
UKS Luszowice 4-0  Wisła Borusowa 14.00
KS Wójcina 8-1 Orzeł Miechowice Małe 14.00
Olesno Bears 3-0 Dunajec Konary 11.00
Wola Radłowska 1-0 Błękitni Siedliszowice 17.00

Kolejka IV - 23 sierpień

Błękitni Siedliszowice   pauza  
Dunajec Konary 0-2 Wola Radłowska 11.00
Orzeł Miechowice Małe 1-2 Olesno Bears 17.00
Wisła Borusowa 1-3 KS Wójcina 11.00
Dunajec Przybysławice 1-5 UKS Luszowice 14.00
Polonia Kłyż 2-2 LKS Ćwików 11.00
Czarni Smegorzów 0-5 Spartakus Radgoszcz 14.00
Powiśle Bolesław 2-2 Kłos Słupiec 17.00

Kolejka V - 30 sierpień

Kłos Słupiec   pauza  
Spartakus Radgoszcz 2-2 Powiśle Bolesław 14.00
LKS Ćwików 0-3 Czarni Smęgorzów 14.00
  (wo)    
W drużynie gospodarzy udział nieuprawninego zawodnika  
UKS Luszowice 3-0 Polonia Kłyż 14.00
KS Wójcina 1-0 Dunajec Przybysławice 11.00
Olesno Bears 3-2 Wisła Borusowa 11.00
Wola Radłowska 5-1 Orzeł Miechowice Małe 17.00
Błękitni Siedliszowice 2-3 Dunajec Konary 11.00

Kolejka VI - 6 wrzesień

Dunajec Konary   pauza  
Orzeł Miechowice Małe 2-2 Błękitni Siedliszowice 14.00
Wisła Borusowa 4-3 Wola Radłowska  17.00
Dunajec Przybysławice 1-2 Olesno Bears 14.00
Polonia Kłyż 1-1 KS Wójcina 11.00
Czarni Smęgorzów 1-8 UKS Luszowice 11.00
Powiśle Bolesław 6-0 LKS Ćwików 17.00
Kłos Słupiec 1-0 Spartakus Radgoszcz 14.00

Kolejka VII - 13 wrzesień

Spartakus Radgoszcz   pauza   
LKS Ćwików 3-0 Kłos Słupiec  14.00
  (wo)    
Na boisku 2-0; /w drużynie gości udział nieuprawnionego zawodnika/  
UKS Luszowice 2-1 Powiśle Bolesław 17.00
KS Wójcina 3-0 Czarni Smęgoerzów 11.00
Olesno Bears 2-0 Polonia Kłyż 14.00
Wola Radłowska 3-2 Dunajec Przybysławice 11.00
Błękitni Siedliszowice 1-5 Wisła Borusowa 11.00
Dunajec Konary 2-1 Orzeł Miechowice Małe 14.00

Kolejka VIII - 20 wrzesień

Orzeł Miechowice Małe   pauza  
Wisła Borusowa 1-1 Dunajec Konary 11.00
Dunajec Przybysławice 4-1 Błękitni Siedliszowice 14.00
Polonia Kłyż 2-1 Wola Radłowska 17.00
Czarni Smęgorzów 1-2 Olesno Bears 11.00
Powiśle Bolesław 1-3 KS Wójcina 17.00
Kłos Słupiec 0-3 UKS Luszowice 14.00
  (wo)    
Na boisku 2-2; /w drużynie gospodarzy udział nieuprawninego zawodnika/  
Spartakus Radgoszcz 7-1 LKS Ćwików 14.00

Kolejka IX - 27 wrzesień

LKS Ćwików   pauza  
UKS Luszowice 0-0 Spartakus Radgoszcz 11.00
KS Wójcina 1-2 Kłos Słupiec 14.00
Olesno Bears 2-0 Powiśle Bolesław 11.00
Wola Radłowska 10-2 Czarni Smęgorzów 16.00
Błekitni Siedliszowice 3-1 Polonia Kłyż 11.00
Dunajec Konary 7-1 Dunajec Przybysławice 11.00
Orzeł Miechowice Małe 2-7 Wisła Borusowa 14.00

Kolejka X - 4 październik

Wisła Borusowa   pauza  
Dunajec Przybysławice 4-0 Orzeł Miechowice Małe 14.00
Polonia Kłyż 1-1 Dunajec Konary 11.00
Czarni Smęgorzów 0-6 Błękitni Siedliszowice 14.00
Powiśle Bolesław 5-0 Wola Radłowska 16.00
Kłos Słupiec 2-1 Olesno Bears 14.00
Spartakus Radgoszcz 4-1 KS Wójcina 11.00
LKS Ćwików 2-6 UKS Luszowice 11.00

Kolejka XI - 11 październik

UKS Luszowice   pauza  
KS Wójcina 2-0 LKS Ćwików 11.00
Olesno Bears 0-4 Spartakus Radgoszcz 11.00
Wola Radłowska 1-2 Kłos Słupiec 16.00
Błękitni Siedliszowice 1-4 Powiśle Bolesław 14.00
Dunajec Konary 4-0 Czarni Smęgorzów 11.00
Orzeł Miechowice Małe 4-2 Polonia Kłyż 14.00
Wisła Borusowa 6-3 Dunajec Przybysławice 11.00

Kolejka XII - 18 październik

Dunajec Przybysławice   pauza  
Polonia Kłyż 1-0 Wisła Borusowa 11.00
Czarni Smęgorzów 2-1 Orzeł Miechowice Małe 14.00
Powiśle Bolesław 2-2 Dunajec Konary 16.00
Kłos Słupiec 4-1 Błękitni Siedliszowice 14.00
Spartakus Radgoszcz 5-0 Wola Radłowska 15.30
LKS Ćwików 2-5 Olesno Bears 11.00
UKS Luszowice 0-0 KS Wójcina  11.00

Kolejka XIII - 25 październik

KS Wójcina   pauza  
Olesno Bears 0-0 UKS Luszowice 11.00
Wola Radłowska 1-1 LKS Ćwików 15.30
Błękitni Siedliszowice 0-6 Spartakus Radgoszcz 11.00
Dunajec Konary 0-0 Kłos Słupiec 11.00
Orzeł Miechowice Małe 2-2 Powiśle Bolesław 14.00
Wisła Borusowa 7-1 Czarni Smęgorzów 11.00
Dunajec Przybysławice 0-1 Polonia Kłyż  14.00

Kolejka XIV - 8 listopad

Polonia Kłyż   pauza  
Czarni Smegorzów 3-4 Dunajec Przybysławice 14.00
Powisle Bolesław 3-0 Wisła Borusowa 11.00
Kłos Słupiec 4-1 Orzeł Miechowice Małe 14.00
Spartakus Radgoszcz 3-0 Dunajec Konary 14.00
LKS Ćwików 5-1 Błękitni Siedliszowice 11.00
UKS Luszowice 0-1 Wola Radłowska 14.00
KS Wójcina 3-1 Olesno Bears 11.00

Kolejka XV - 11,22,29 listopad

Olesno Bears   pauza  
Wola Radłowska 1-3 KS Wójcina  11.00
Błękitni Siedliszowice 4-9 UKS Luszowice 11.00 - 22 XI
Dunajec Konary 3-2 LKS Ćwików 11.00 - 22 XI
Spartakus Radgoszcz 8-3 Orzeł Miechowice Małe 13.00 - 29 XI
Wisła Borusowa  0-1 Kłos Słupiec 11.00
Dunajec Przybysławice 2-7 Powiśle Bolesław 14.00
Polonia Kłyż 4-3 Czarni Smęgorzów 13.00 - 22 XI

 

Dzisiaj stronę odwiedziło 4 odwiedzających DZIĘKUJEMY !!!
=> Chcesz darmową stronę ? Kliknij tutaj! <=