KŁOS SŁUPIEC - Terminarz 13-14
  SENIORZY
  JUNIORZY
  POPRZEDNI SEZON
  => Tabela 15-16
  => Terminarz 15-16
  => Terminarz M 15-16
  => SEZON 14-15
  => Terminarz 14-15
  => Tabela 14-15
  => Strzelcy 14-15
  => SEZON 13-14
  => Terminarz 13-14
  => Tabela 13-14
  => Strzelcy 13-14
  => SEZON 12-13
  => Terminarz 12&13
  => Tabela 12&13
  => Strzelcy 12&13
  => SEZON 11&12
  => Terminarz 11&12
  => Tabela 11&12
  => Strzelcy 11&12
  => SEZON 09-10
  => Terminarz09-10
  => Terminarz 09-10
  => Tabela 09-10
  => Strzelcy 09-10
  => SEZON 08-09
  => Terminarz 08-09
  => Tabela 08-09
  => Strzelcy 08-09
  => SEZON 07-08
  => Terminarz spotkań
  => Tabela - 07/08
  => Strzelcy - 07/08
  => Sparingi
  GALERIA
  KSIĘGA GOŚCI
  AUTORZY
  FORUM
  KONTAKT
  LICZNIK
  LINKI
  PROPORCZYK





Mecz ligowy
Kolejka 24

Niedziela 04.06.2017,
Godz. 17:00

KŁOS
SŁUPIEC

STRAŻAK
KARSY















    
Klasa A 2016/2017, grupa: Tarnów III (Żabno)
1. Wola Radłowska 53
2. Dąbrovia II 52
3. MLKS II Żabno 51
4. Unia Niedomice 49
5. Kłos Słupiec 44
6 LUKS Zalipie 34
7. LZS Mędrzechów 32
8. Strażak Karsy 32
9. Powiśle Bolesław 25
10. LKS Luszowice 25
11. Dunajec Konary 23
12. Olimpia Biskupice 23
13. Brzoza Brzezówka 21
14. LKS Ilkowice 13
Pełna Tabela








































 

 
TERMINARZ SEZON 2013/2014


  Kolejka I - 1 wrzesień

 KS Wójcina - pauza  
Victoria Szarwark 3-0  Ava Grądy 17:00
 Nowa Jastrząbka II 3-0 Czarni Smęgorzów 11:00
mecz zakończył się po I połowie - goście nie przystąpili do II połowy  
 Kłos Słupiec 2-0 LKS Ćwików 14:00
 Iskra Olesno II 2-5  DTS Dąbrowa Tarnowska 17:00


  Kolejka II - 8 wrzesień

 DTS Dąbrowa Tarnowska - pauza  
 LKS Ćwików 7-0  Iskra Olesno II 14:00
 Czarni Smęgorzów 2-2  Kłos Słupiec 11:00
 Ava Grądy 0-5  Nowa Jastrząbka II 17:00
 KS Wójcina 0-0 Victoria Szarwark 11:00


  Kolejka III - 15 wrzesień

 Victoria Szarwark - pauza  
Nowa Jastrząbka II 3-2  KS Wójcina 11:00
 Kłos Słupiec 3-1  Ava Grądy 14:00
 Iskra Olesno II 9-2  Czarni Smęgorzów 17:00 - 14 IX
 DTS Dąbrowa Tarnowska 1-1  LKS Ćwików 11:00


  Kolejka IV - 21/22 wrzesień

LKS Ćwików -  pauza  
 Czarni Smęgorzów 4-1 DTS Dąbrowa Tarnowska 14:00
 Ava Grądy 4-2  Iskra Olesno II 17:00
 KS Wójcina 2-0  Kłos Słupiec 11:00
 Victoria Szarwark 2-3 Nowa Jastrząbka II 16:00 - 21 IX


  Kolejka V - 29 wrzesień

Nowa Jastrząbka II -    
 Kłos Słupiec 2-0  Victoria Szarwark 14:00
 Iskra Olesno II 0-2 KS Wójcina 15:00
DTS Dąbrowa Tarnowska 1-4  Ava Grądy 11:00
 LKS Ćwików 9-0  Czarni Smęgorzów 11:00


  Kolejka VI - 6 październik

Czarni Smęgorzów - pauza  
 Ava Grądy 0-2 LKS Ćwików 11:00
DTS Dąbrowa Tarnowska 0-2 KS Wójcina 10:45
Victoria Szarwark 2-1  Iskra Olesno II 14:00
 Nowa Jastrząbka II 7-0 Kłos Słupiec 11:00


  Kolejka VII - 13 październik

 Kłos Słupiec - pauza  
 Iskra Olesno II 1-9 Nowa Jastrząbka II 11:00
 DTS Dąbrowa Tarnowska 2-7  Victoria Szarwark 15:00
 LKS Ćwików 3-2 KS Wójcina 14:00
Czarni Smęgorzów 4-3  Ava Grądy 11:00


  Kolejka VIII - 20 październik

 Ava Grądy - pauza  
KS Wójcina 2-3 Czarni Smęgorzów 14:00
Victoria Szarwark 4-0 LKS Ćwików 14:00
Nowa Jastrząbka II 12-0  DTS Dąbrowa Tarnowska 11:00
 Kłos Słupiec 3-1  Iskra Olesno II 14:00


  Kolejka IX - 27 październik 

 Iskra Olesno II - pauza  
 DTS Dąbrowa Tarnowska 1-3  Kłos Słupiec 11:00
LKS Ćwików 3-1 Nowa Jastrząbka II 11:00
Czarni Smęgorzów 2-10  Victoria Szarwark 11:00
 Ava Grądy 1-4 KS Wójcina 11:00


  Kolejka X - 21 kwiecień

 KS Wójcina - pauza  
 Ava Grądy 2-3 Victoria Szarwark  14:00 - 19 IV
Czarni Smęgorzów 0-7  Nowa Jastrząbka II  14:00 - 21 IV
LKS Ćwików 1-2  Kłos Słupiec  17:00 - 21 IV
 DTS Dąbrowa Tarnowska 2-0  Iskra Olesno II  18:00 - 07 V


  Kolejka XI - 27 kwiecień

 DTS Dąbrowa Tarnowska - pauza  
 Iskra Olesno II 3-2  LKS Ćwików 17:00
 Kłos Słupiec 3-1  Czarni Smęgorzów 14:00
 Nowa Jastrząbka II 3-3  Ava Grądy 11:00
Victoria Szarwark 4-0  KS Wójcina 14:00


  Kolejka XII - 1 maj

 Victoria Szarwark - pauza  
 KS Wójcina 1-4  Nowa Jastrząbka II 11:00
 Ava Grądy 2-1  Kłos Słupiec 14:00
 Czarni Smęgorzów 0-2  Iskra Olesno II 11:00
 LKS Ćwików 12-3  DTS Dąbrowa Tarnowska 17:00


  Kolejka XIII - 4 maj

LKS Ćwików -  pauza  
DTS Dąbrowa Tarnowska 5-2  Czarni Smęgorzów 11:00 - 03 V
 Iskra Olesno II 0-2  Ava Grądy 17:00
 Kłos Słupiec 5-1  KS Wójcina 14:00
Nowa Jastrząbka II 2-1  Victoria Szarwark 17:00 - 03 V


  Kolejka XIV - 11 maj

Nowa Jastrząbka II -    
 Victoria Szarwark 0-3  Kłos Słupiec 14:00
KS Wójcina 2-4  Iskra Olesno II 11:00
 Ava Grądy 2-5 DTS Dąbrowa Tarnowska 14:00 - 1 VI
Odwołany      
 Czarni Smęgorzów 3-0  LKS Ćwików 11:00


  Kolejka XV - 8 czerwiec

Czarni Smęgorzów - pauza  
LKS Ćwików 1-4  Ava Grądy 14:00
KS Wójcina 1-3 DTS Dąbrowa Tarnowska 11:00
 Iskra Olesno II 1-3 Victoria Szarwark 11:00
 Kłos Słupiec 0-5  Nowa Jastrząbka II 14:00


  Kolejka XVI - 25 maj

 Kłos Słupiec - pauza  
Nowa Jastrząbka II 6-0  Iskra Olesno II 11:00
 Victoria Szarwark 2-2  DTS Dąbrowa Tarnowska 18:00 - 24 V
KS Wójcina 10-0  LKS Ćwików 14:00
 Ava Grądy 4-1 Czarni Smęgorzów 14:00


  Kolejka XVII - 1 czerwiec

 Ava Grądy - pauza  
Czarni Smęgorzów 3-1 KS Wójcina 11:00
LKS Ćwików 1-5 Victoria Szarwark 11:00
 DTS Dąbrowa Tarnowska 3-3 Nowa Jastrząbka II 18:00 - 05 VI
 Iskra Olesno II 1-1  Kłos Słupiec 17:00


  Kolejka XIII - 15 czerwiec

 Iskra Olesno II - pauza  
 Kłos Słupiec 2-2  DTS Dąbrowa Tarnowska 14:00
Nowa Jastrząbka II 10-2 LKS Ćwików 14:00
 Victoria Szarwark 0-1 Czarni Smęgorzów 14:00
KS Wójcina 4-1  Ava Grądy 14:00

Dzisiaj stronę odwiedziło 4 odwiedzających DZIĘKUJEMY !!!
=> Chcesz darmową stronę ? Kliknij tutaj! <=