KŁOS SŁUPIEC - Terminarz M 15-16
  SENIORZY
  JUNIORZY
  POPRZEDNI SEZON
  => Tabela 15-16
  => Terminarz 15-16
  => Terminarz M 15-16
  => SEZON 14-15
  => Terminarz 14-15
  => Tabela 14-15
  => Strzelcy 14-15
  => SEZON 13-14
  => Terminarz 13-14
  => Tabela 13-14
  => Strzelcy 13-14
  => SEZON 12-13
  => Terminarz 12&13
  => Tabela 12&13
  => Strzelcy 12&13
  => SEZON 11&12
  => Terminarz 11&12
  => Tabela 11&12
  => Strzelcy 11&12
  => SEZON 09-10
  => Terminarz09-10
  => Terminarz 09-10
  => Tabela 09-10
  => Strzelcy 09-10
  => SEZON 08-09
  => Terminarz 08-09
  => Tabela 08-09
  => Strzelcy 08-09
  => SEZON 07-08
  => Terminarz spotkań
  => Tabela - 07/08
  => Strzelcy - 07/08
  => Sparingi
  GALERIA
  KSIĘGA GOŚCI
  AUTORZY
  FORUM
  KONTAKT
  LICZNIK
  LINKI
  PROPORCZYK





Mecz ligowy
Kolejka 24

Niedziela 04.06.2017,
Godz. 17:00

KŁOS
SŁUPIEC

STRAŻAK
KARSY















    
Klasa A 2016/2017, grupa: Tarnów III (Żabno)
1. Wola Radłowska 53
2. Dąbrovia II 52
3. MLKS II Żabno 51
4. Unia Niedomice 49
5. Kłos Słupiec 44
6 LUKS Zalipie 34
7. LZS Mędrzechów 32
8. Strażak Karsy 32
9. Powiśle Bolesław 25
10. LKS Luszowice 25
11. Dunajec Konary 23
12. Olimpia Biskupice 23
13. Brzoza Brzezówka 21
14. LKS Ilkowice 13
Pełna Tabela








































 



TERMINARZ GRUPA MISTRZOWSKA





  Kolejka I - 11 październik

 Ava Grądy 1-1  Wolania Wola Żelichowska 11:00 - 25 X
 Orzeł Miechowice Małe 2-3  LKS Ilkowice 11:00
 Kłos Słupiec 1-0  Iskra Dąbrówki Breńskie 14:00
 Polonia Kłyż 4-3  DTS Dąbrowa Tarnowska 15:00


  Kolejka II - 18 październik

 Ava Grądy 2-2  Iskra Dąbrówki Breńskie 11:00
 LKS Ilkowice 1-0  Kłos Słupiec 11:00
 DTS Dąbrowa Tarnowska 2-3  Orzeł Miechowice Małe 11:00
     Spotkanie przełożone na 26 maja    
 Wolania Wola Żelichowska 2-4  Polonia Kłyż 11:00


  Kolejka III - 3 kwiecień

 Polonia Kłyż 2-3  Ava Grądy 17:00
 Orzeł Miechowice Małe 1-1  Wolania Wola Żelichowska 14:00
 Kłos Słupiec 7-3  DTS Dąbrowa Tarnowska 14:00
 Iskra Dąbrówki Breńskie 1-2  LKS Ilkowice 11:00


  Kolejka IV - 10 kwiecień

 Ava Grądy 3-3  LKS Ilkowice 11:00
 DTS Dąbrowa Tarnowska 0-3  Iskra Dąbrówki Breńskie 11:00
 Wolania Wola Żelichowska 1-4  Kłos Słupiec 14:00
 Polonia Kłyż 4-0  Orzeł Miechowice Małe 14:00


  Kolejka V - 17 kwiecień

 Orzeł Miechowice Małe 0-2  Ava Grądy 14:00
 Kłos Słupiec 4-1  Polonia Kłyż 14:00
 Iskra Dąbrówki Breńskie 2-0  Wolania Wola Żelichowska 11:00
 LKS Ilkowice 4-2  DTS Dąbrowa Tarnowska 11:00


  Kolejka VI - 24 kwiecień

 Ava Grądy 3-0  DTS Dąbrowa Tarnowska 17:00
 Wolania Wola Żelichowska 1-3  LKS Ilkowice 17:00
 Polonia Kłyż 3-1  Iskra Dąbrówki Breńskie 11:00
 Orzeł Miechowice Małe 1-4  Kłos Słupiec 14:00


  Kolejka VII - 1 maj

 Kłos Słupiec 7-2  Ava Grądy 14:00
 Iskra Dąbrówki Breńskie 3-0  Orzeł Miechowice Małe 17:00
 LKS Ilkowice 3-1  Polonia Kłyż 11:00
 DTS Dąbrowa Tarnowska 3-1  Wolania Wola Żelichowska 11:00


  Kolejka VIII - 3 maj

 Ava Grądy 1-0  Wolania Wola Żelichowska 11:00
 DTS Dąbrowa Tarnowska 2-2  Polonia Kłyż 17:00
 LKS Ilkowice 1-0  Orzeł Miechowice Małe 11:00
 Iskra Dąbrówki Breńskie 1-4  Kłos Słupiec 17:00 - 26 V
     Mecz przełożony na 26 maja, na wniosek gospodarzy.


  Kolejka IX - 8 maj

 Iskra Dąbrówki Breńskie 1-1  Ava Grądy 14:00
 Kłos Słupiec 5-2  LKS Ilkowice 14:00
 Orzeł Miechowice Małe 2-2  DTS Dąbrowa Tarnowska 11:00
 Polonia Kłyż 3-2  Wolania Wola Żelichowska 11:00


  Kolejka X - 15 maj

 Ava Grądy 8-3  Polonia Kłyż 11:00
 Wolania Wola Żelichowska 1-1  Orzeł Miechowice Małe 17:00
 DTS Dąbrowa Tarnowska 1-7  Kłos Słupiec 11:00
 Iskra Dąbrówki Breńskie 1-2  LKS Ilkowice 11:00


  Kolejka XI - 22 maj

 LKS Ilkowice 0-2  Ava Grądy 11:00
 Iskra Dąbrówki Breńskie 1-4  DTS Dąbrowa Tarnowska 17:00
 Kłos Słupiec 5-1  Wolania Wola Żelichowska 14:00
 Orzeł Miechowice Małe 1-2  Polonia Kłyż 17:00


  Kolejka XII - 29 maj

 Ava Grądy 2-2  Orzeł Miechowice Małe 11:00
 Polonia Kłyż 1-3  Kłos Słupiec 11:00
 Wolania Wola Żelichowska 3-0  Iskra Dąbrówki Breńskie 17:00
 DTS Dąbrowa Tarnowska 2-1  LKS Ilkowice 11:00


  Kolejka XIII - 5 czerwiec

 DTS Dąbrowa Tarnowska 3-6  Ava Grądy 11:00
 LKS Ilkowice 2-1  Wolania Wola Żelichowska 11:00
 Iskra Dąbrówki Breńskie 6-2  Polonia Kłyż 11:00
 Kłos Słupiec 6-1  Orzeł Miechowice Małe 14:00


  Kolejka XIV - 12 czerwiec

 Ava Grądy 1-2  Kłos Słupiec 11:00
 Orzeł Miechowice Małe 1-3  Iskra Dąbrówki Breńskie 11:00
 Polonia Kłyż 4-1  LKS Ilkowice 11:00
 Wolania Wola Żelichowska 6-1  DTS Dąbrowa Tarnowska 11:00
































Dzisiaj stronę odwiedziło 3 odwiedzających DZIĘKUJEMY !!!
=> Chcesz darmową stronę ? Kliknij tutaj! <=